¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Září 2009

Večerní loudění

8. září 2009 v 22:13 | Jajka
Zdravím v pozdní večerní hodinu. Nějak jsem si zvykla na večerní režim. Jelikož po návratu ze školy, se dicky flákám a pak nestíhám, takže ještě v devět virtuósuju na klavír a brácha nadává, že nemůže osnout xD .
Nu a okolo té deváté pak teprve přichází na řadu trocha oddechu v podobě ICQ. Šla bych i ven, jenže už je přecijen trochu tma, že? xD.
A tak jsem si řekla, když tedy většinu večerů teď trávím na PC, proč ten čas nevyužít i nějak lépe, než jen žvachtláním o nedůležitých věcech s kámoši/škami (teda, někdy jsou ty věci až moc důležité). Tak jsem zabrousila na blog a už píšu článek xD. Jak prosté.
Zítra máme jen čtyry hodiny xP jupííí. A pak mě čeká nauka x(...na tu se teda moc netěším. No, uvidíme. Každopádně to bude zajímavé.
Zajímavý byl i dnešní den...až nezvykle příznivý...první hodina super, druhá - moje první známka v tomto ŠR x)...no, možete hádat, co to tak asi bylo xP. Pak ještě oznámení, že nám odpadnou nějaké hodiny...x), prostě bájo.
Nic, končím...ještě mám v plánu dnes dočíst ,,Janu z Arku" xD.
Tak papa, Jája

Nedělní ,,fandění"

7. září 2009 v 22:30 | Jajka |  Lodní deník
Tak dnešek jsem si parádně užila.
Maminka nám připravila úžasný oběd...bramboráčky.
Po dobrém obědě a odpočinku jsem se ,,vydala" juknou na hřišně (,,vydala" proto, protože hřiště mám od baráku cca 50 kroků, ale i tak po tom obědě to byla doslova túra).
Na hřišti byla spousta známého, ale i neznámého osazenstva. Hned jsem si našla místečko, mezi holkama ze třídy a už sme diskutovaly o tom a tom hráči. Popravdě řečeno,bylo to fandění - nefandění, protože jsem po návratu domů ani nevěděla, jestli jsme teda vyhráli, nebo prohráli. Spíš sem si pamatovala, kerej fotbalista se komu líbil..xD ale tak vypadá většina fotbalů s holkama xP.

Teda, ale řeknu vám, bylo to celkem drama (to nemluvím o mé ruce, která trpěla v Ivčinem sevření).
Tak kromě nějakých těch žlutých kartiček, které krásně svítily do daleka, jsme viděli jeden vyražený dech a kulhavého chudáčka.
Abych to upřesnila...jeden kluk utikal a někdo jiný mu podkopl nohy...on hodil salto a už ležel na zemi. A vtom všichni vytřeštili oči, protože ten kluk ležel na zemi a cukal nohama, jakoby měl křeče a to jsme pochopili že není všechno v pořádku. Naštěstí hned přispěchali ostatní na pomoc a pořádně ho proklepali. Chudák fotbalista...měl vyražený dech...vypadalo to chvilkama že se udusí...ale to je fotbal.
To mi připomíná jeden zápas, kdy brankář spadnul a nemohl se zdvihnout. A jelikož to byl náš protivník s holkama jsme přes celou tribunu křičely: ,,Simulant! Simulant!"
Dopadlo to tak, že jsem musela běžet domů pro fixační obvaz, protože ten brankář si něco podělal s lopatkama či čo...xD takže, jsme museli (leč nerady) přiznat, že opravdu nesimuloval.
No a aby toho ještě nebylo málo (těch dnešních úrazů a dramat), právě jsem četla na internetu titulek: Fotbalista na Kladensku zkolaboval, a zemřel poté, co dal vlastní gól. x( Tak mi nikdo netvrďte, že fotbal je bezpečná hra...ono sice žádná hra není bezpečná...ale někteří to opravdu přehánějí.

No, to by bylo k fotbalu tak všechno.
S babičkou jsme se šly podívat do kostela. Byl nádherně vyzdobený všemi různými plody, protože u nás byla mše ,,za úrodu" tak jsem povinně drapla foťák a ukořistila pár snímků.
Pár jich sem hodím...x).

Zbytek neděle jsem trávila doma u televize a skvěle jsme se pobavili reklamou na super-star...teda spíše před-reklamou...s tím citrónem, jestli se ještě někdo díval xD.
Tak se mějte
Výzdoba před oltářem

výzdoba na lavicích

Srdíčko x)


Zbytek fotek bude za nedlouho k vidění v galerii ve složce Kostel - úroda x)Jája xPVzpomínky na prázky...

4. září 2009 v 19:29 | Jajka |  Když mám v ruce foťák

Trochu jsem projížděla PC a našla pár fotek z prázdnin...tak je sem šupnu, aby se taky trochu ,,oprášily" xD....koho to zajímá, ať pokračuje dále


Škola začla a s ní?...

4. září 2009 v 18:33 | Jajka |  Perličky z naší školičky
No přece PERLIČKY.....xP...

Tady fakt jen miniminiminimum toho co sme ve škole za ty 4 dny šecko mleli za keci.
_______________________________________________________________________________

Ale ještě před tím, velmi logické vysvětlení toho, čí je školní majetek:

Zahájení ŠR: Školní majetek není školní majetek. Školní majetek je majetek obce.

________________________________________________________________________________

Čtení školního řádu:

Alík D.: Žák dbá pokynům dozorců......ééé teda dozoru.


OV:
Otázka: Kde se vyvíjí plod?
Šárka K.: V pochvě.

ZM:
P. učitel: Takže, budu číst holky: Martina K., Klára F.,Katka K., Petr M. co?...nějaký divný.

Poslušně hlásím...

4. září 2009 v 18:23 | Jajka |  Lodní deník
Poslušně hlásím...jsem zde!
Po menší pauzičce se znovu připomínám. Hodně jsem toho zase zažila.
Především začala škola. Ty prázdniny utekly děsně rychle. A když jsme měli včera napsat v Aj něco o svých prázdninách, zjistila jsem, že pomalu nemám ani o čem psát. Jasně, byla jsem na dovolené, na hodech a u známích. Ale všechno to bylo takové nijaké. Popravdě jsem si ty prázdniny vlastně vůbec neužila. Než jsem stačila zaregistrovat, že jsou tu....už byly zase pryč xD.,,Tak tento rok jsem to nějak zaspala", řekla jsem si.
Do školy jsem se teda nijak zvlášť netěšila, ale na druhou stranu, nemůžu říct, že jsem do ní nechtěla.
Prvního září, to byla ještě ,,škola - neškola" , odpoledne jsme si s bráchou ještě užívali ,,prázdnin". Byla u nás sestřenka, takže bylo celkem veselo.
Včera jsem měla první hodinu klavíru...no, dozvěděla jsem se toho celkem dost a přemýšlím, jestli jsem na nic nezapoměla.
Škoda, že je dnes už pátek...ve škole se mi začlo líbit...(bodejď by ne, když se zatím ještě neučíme).
U nás dnes trochu pršelo...byl to příjemný pocit, když jsem ze školy vešla do té svěžesti x).
Nic, budu končit.
Mějte se krásně, zvládněte tu pomalu se rozjíždějící školu a užívejte volných chvil a třebas mi i napište nějaký ten komentář x).


Jája
Když teda začala ta škola...trochu tématiky...xD
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)