¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Červenec 2009

Půlka prázdnin v čudu

31. července 2009 v 13:28 | Jajka
No jo....prázdniny se pomalu krátí. A teď si říkám, co já vlastně za ten měsíc stihla? NIC! Nic z toho co jsem měla naplánované.
Moje prázdniny vypadají následovně: vstanu, uvařím, uklidím, jdu do vinohradu, jsem na PC, jdu na pole, večeře a spat. A takhle žiju celičký měsíc. Starat se o bráchu my sice až zas tak moc nevadí, ale už mě to začíná pomalu ale jistě unavovat. Navíc není dne kdy bych nebyla aspoň na poli pro mrkev. Prostě makačka....ale nestěžuji si. Hlavně když není nuda. No...ostatně jde vidět, že jsem toho na blog přes prázdniny ještě moc nenapsala...xD. Co se dá dělat. Teď to tak trochu napravuju. Že jsem si ale vybrala vhodnou chvíli.
Zrovna včera u nás začaly hody. Dnes přijede kamoška a půjdem na diskotéku. V neděli jdu v kroji...xD to bude teda sranda...dufám jen, že nebude pršet. Na kulturáku by to byly hody o ničem. Kolotoče taky máme, tak jestli chcete možete k nám dojet zapařit a povozit se na kolotočách, ať komedianti taky jednou mají nákej ten kšeft xD.
Jinak babička peče koláče o sto šest, mamka už celý týden uklízí(za mojí asistence) a stařenka si dělá starosti s tím jak nakrmíme hosty...xD No že jich k nám taky dojede...
Včera jsme vytáhli bazén...a najednou horka pominula a sluníčko jen občas vykoukne. Tomu se říká zákon schválnosti. No uvidíme snad se ještě vyčasí.
Jak jsem už psala...včera u nás začaly hody. Chasa šla ke starostce stavjat máju...věřte nebo ne, přes silnici sousedíme zrovna se starostkou. Takže jsme měli celou podívanou jako na dlani xD. Holky zpívaly, kluci stavjali a starostka nalévala vínečka..xD, Taky jsme zpívali s taťkou a babičkou. Jenže ani jeden z nás nepatřil do chasy a tak guláš od starostky nepadl ani jednomu z nás do žaludku. O půlnoci když jsem šla spát ještě stále zpívali pod návratím a vypadalo to, že tam ještě aspoň hodinku pobudou xD.
Jojo, já mám hody ráda...už se těším až budu take s chasů chodívat.
No nic...trošilinku jsem se sem rozepsala...xD,a už brácha volá, že má hlad..nedá se nic dělat...jdeme zase makat..xD
Tak sa tu mějte a spánem bohem.
Vaše Jája


A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)