¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Květen 2009

Letní deštík

12. května 2009 v 16:39 | Jajka |  Hraju si na básníka
Básnička o letním deštíku.
Jistě to všichni znáte. Horký letní den, dovádíte někde na koupališti, nebo doma u bazénu. Vzduchem jde cítit dusno a kapky deště pomaloučku dopadají na rozžhavenou zem. Nejprve se zaradujete...,,Chladivá voda!" Ale když déšť neustává a pomalu se proměňuje v ostrý bič, utíkáte se schovat do tepla. Jakmile však ustanou rány kapek, vyběhnete ven a pobíháte v mokré trávě...
Jé, jak mi tohle všechno chybí....aspoň básničkou si na letní déšť vzpomenu:

Líčení přírody - PODZIM

12. května 2009 v 16:07 | Jajka |  Jája spisuje...
Nějak jsem se do toho líčení zabrala co? Teď taková...podzimní...moc se mi nepovedla,ael nepatří mezi ty nejhorší (jinak by tu ani nebyla, že?).

Další můj výtvor - jarní líčení přírody

12. května 2009 v 16:05 | Jajka |  Jája spisuje...

Tak jsem napsala další slohovečku...sice trochu z donucení, ale i tak velice ráda....tady je:


Olympiáda

6. května 2009 v 16:36 | Jajka
Je to přesně týden, co jsem se se spolužačkami vydala do Kyjova na okresní kolo biologické olympiády... celkem horror...xD až na místě sme zjitili, že náš učitel je vlastně jakýmsi vedoucím celé té olympiády...xD. Test byl jednoduchý, nejvíc mi asi dala zabrat laboratorka. Ostatní furt na papír cosi čmárali a vypisovali a já měla bílý papír....tak jsem tam pak nakreslila pár klikyháků, vzpoměla si na pár pojmů, které s tím vůbec nesouvisely a odevzdala jsem. Ale nááhodou. Čekala sem že budu tak poslední, nebo předposlední. Kupodivu jsem byla z 29 zúčastněných 21. Což není nejhorší(na to že sem se vůbec neučila).
Dnes je škaredě, zataženo a prší. Minulý týden sme šli pěšky domů a dnes jsem ráda že nikam nemusím...Ale už se blíží konec školního roku a...písemky x(...bože! Ale ještě je chvilka času. Teď hodně jezdíme se souborem po vystoupeních a v červnu se k nám do dědiny sjede celá Evropa, tak si sháním poslední věci na kroj, abych na tu slávu..xD...byla vyparáděná.
Toš já končim, měj te se!
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)