¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Únor 2009

Lyžák_BEST_

22. února 2009 v 15:40 | Jajka |  Lodní deník
Omlouvám se...ale nestíhám!(neříkám to nějak často?)
Před týdnem jsem se vrátila z lyžáku. Bylo to tam báječné, myslím, že na to nikdy nezapomenu. Tříhvězdičkový hotel, cesta vlakem, v neustálém kontaktu se spolužáky, spousta zábavy, adrenalinu, prosmátých večerů.....hned bych se tam vrátila!!! Snad to někdy zopáknem.
Přikládám pár fotek:


První skupina (já jsem ta v tom červeném):

Jo a deme na svah!
Naša minisjezdovka:
Takhle se hazardovalo u nás na pokoji..xD:

Skupina - Good Charlotte

2. února 2009 v 12:05 | Jajka |  Kultůra - hudba
Good Charlotte je název americké punk rockové hudební skupiny, založené v roce 1996. Skupinu založila dvojčata Joel Madden a Benji Madden a Billy Martin, Paul Thomas, Dean Butterworth v Marylandu, ve státě Florida ve Spojených státech amerických.
Kapela dostala jméno podle stejnojmené dětské knížky, ačkoli ji nikdo z nich nikdy nečetl. Svoje první vystoupení proběhlo v sousedově sklepě, kam přišlo zhruba 20 lidí. Později, kdy se k Benjimu, Joelovi a Paulovi přidal kytarista Billy, byla kapela kompletní. Roku 2000 vydala skupina album s názvem Good Charlotte. Druhé vydáné album, roku 2002, The Young and the Hopeless mělo velký úspěch po celém světě. Na podzim roku 2004 vyšlo CD The Chronicles of Life and Death (ve třech verzích). V roce 2007 vyšla jejich zatim poslední deska s názvem Good Morning Revival, která má velký úspěch, taky si ale vysloužila spoustu kritiky jak od fanoušků, tak od hudebních kritiků. Texty i hudbu si skládají sami. Texty píše většinou Joel a Benji hudbu.

A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)