¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Leden 2009

Sníh, sníh a zase sníh!

5. ledna 2009 v 17:21 | Jajka
Já to říkala!Celé prázdniny nebude sněžit a až půjdem do školy tak začne sněžit. To je zákon schválnosti. Tady u nás na jihu ještě zima nevystrčila ani růžky, kdyby se náhodou někdo divil proč jásám nad sněhovou nadílkou, když třeba v Čechách je už sněhu haba děj.
Ale že jsem si toho sněhu dnes užila. S kamrádkou jsme se loudali po vesnici. Tu jsme hráli sněhovou válku, tu jsme za chůze stavěly sněhuláka nebo jen tak dělali různé ornamentky ze snížku. Před školou se měla údajně strhnout koulovačka a tak jsme se nenápadně vytratili. Doví jak to dopadlo. Nejspíš se žádná nekonala, zato můj bráška přišel ze školičky pěkně obalený snížkem. Jak děda mráz. Prej se nechtěl koulovat, ale kluci po něm začali házet sníh. Dokážu si představit jak to vlastně bylo doopravdy.
První školní den po prázdninách (tak krásných prázdninách) to bylo jak probuzení do zlého snu. Cestou do škole moje kamarádka neustále sténala a ježišovala. Ona má ze školy větší trauma jak já. Ale dobrá nálada nám kupodivu nechyběla. Ve škole sme si všichni povikládali co jsme dostali a jaký byl silvestr, pochválili si navzájem oblečení, sem tam se zasmáli že někteří dostali k Ježíškovy stejné věci a tak. O hodinách se to celkem dalo. Po škole jsem se vydala na fotografický lov. Tady je pár exemplářů které jsem zachytila.Není to nic kór extra, ale je tam ten dlouho očekávaný sníh. Zatím adios .Zpoza okna:

Smajlík:


Pres v popředí:
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)