¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Říjen 2008

ALL X versus BLACK EYED PEAS

5. října 2008 v 19:23 | Jajka
All X

Black eyed peas

Tak co je lepší??? U mě teda jasně vítězí All X!!! xD

Marie Rottrorá - videoklipy

5. října 2008 v 19:18 | Jajka
Ondra Ruml

5. října 2008 v 19:15 | Jajka

Markéta Poulíčková

5. října 2008 v 18:54 | Jajka

Markéta Pouklíčková

Povolání: Zpěvačka
Věk: 20
Datum narození: 15. 03. 1988
Místo narození: Valtice, Československo
Znamení: Ryby

Životopis

Pod tajemným názvem L.B.P. se ukrývá zpěvačka Markéta Poulíčková. Narodila se 15. 3. 1988 ve Valticích. Dětství prožila v jihomoravském Mikulově. Od podzimu 2003 studovala pražskou konzervatoř u profesorky Lídy Noppové, studium ale po čase přerušila.

Učí se hrát na klavír, flétnu a kytaru. Poprvé na sebe upozornila v roce 2002 vítězstvím v sedmém ročníku hudebního festivalu Zlíntalent, kde jako čtrnáctiletá zvítězila s písní Dream a little dream of me od kapely Mamas and Papas.

Následovalo účinkování v dalších pěveckých soutěžích po celém světě. V lednu 2003 získala Markéta hlavní cenu Grand Prix na festivalu Children International Nile Song Festival v egyptské Káhiře, kde soutěžila s písní Michala Davida Teď královnou jsem já z muzikálu Kleopatra. V roce 2005 velmi překvapivě nepostoupila do semifinále druhého ročníku domácí pěvecké soutěže Česko hledá Superstar.

Nedávno Markéta světu představila své první sólové album, které nabízí nečekané propojení různých hudebních žánrů od rocku, soulu až po elektronickou hudbu. Tři písně z alba zazní také v novém americkém filmu Breathful. Taneční singl So Real boduje ve všech televizních a mnoha rádiových hitparádách. Dostala možnost zazpívat si také v Euro Songu, kde soutěžila s písní Story of life ze stejnojmeného alba.
L.B.P.: „Eurosong? Hrozně chci letos vyhrát!“Video:

L.B.P. - Story of Life - (Official Long Video)Dancing
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)