¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Říjen 2007

A je tu Neděle

28. října 2007 v 14:40 | Jajka
hhmm no tak sem zpět.U babičky to bylo bombastický!!!Celý dva dny sem se jenom válela u telky.Ale už mě ta nuda nijak nebere.Kdyby sme zejtra nepsali písemku z AJ a neměli debilní češtinu po které budu zase v psichickém traumatu, tak bych se do školi i těšila.
V sobotu u nás byla teta z Holandska s malým synáčkem.Byl táák roztomilý ale já jinak moc malé děti v lásce nemám je s nimi podle mě strašná nuda.Ale jak mě přes ten den co sme ho s mamkou hlídali přirostl k srdci tak teď je mi po něm trošičku smutno.No nic nedá se už nic dělat.Mamka má špatnou náladu. A já se schovávám čím dál víc do sebe a přemýšlím, jak se zbavit strachu z jedné učitelky u nás na škole.Je to ta co učí Češtinu.Vůbec se mi nelíbí její způsob učení a vyjadřování.Navíc si na mě asi trochu zasedla.Hmmm je to takové zvláštní pemýšlet nad tím co mě čeká.Zkreslovat své představy a brzkou skutečnost.Lidská fantazie nemá mezí.
Tak nějak přežijte ten týden a já zase pisnu.Podle všech předpokladů v úterý.Už mi s tý školy začíná hrabat.Jednou sem se vzudila o půlnoci a vzpoměla si, že nemám podepsaný úkol do ČJ.
A nedávno když sem se sprchovala tak sem si vzpoměla, že nemám datum v literárním sešitě.Musím asi zajít za cvokařem nebo co.
No tak se prostě mějte a Ahoj!
tohle uklidňuje!

Konečně volno!!

24. října 2007 v 19:07 | Jajka
Táák a je tu středa.A zítra začínají podzimní prázky!!!!Zítra jedu zase do Čejek ale né kvůli škole, ale k babičce.Už se těším jak jí budu pomáhat a nebudu se muset učit.Ale v neděli si stejně musím zopáknout anglinu.Budem totiž psát test.No nic já se du na zejtřek připravit.Nebudu tu čt-pá.
Jo a pls pište nějaké ty komentáře....
Třeba o tom jak ste prožili podzimní prázky a nebo co bych tady měla změnit. Je to na Vás!!!

Ze školy ve Starém Poddvorově

17. října 2007 v 19:09 | Jajka |  Perličky z naší školičky
Táák tyhle perličky sou ještě z doby kdy sem chodila do školy na Poddvorov.
Žáci 2.roč tvoří souvětí:
Já jsem byl, ale už jsem nebyl.
Mami chci jít, že ven do blata.
Když jsem byl malý, byl jsem zrůda.
Jestli mňa hned nepustíš, zabiju sa!
Půjdu se ostříhat, že budu hezký.
Jdu na počítač, protože jsem tupí.
Jestli nepůjdu na počítač, tak se zblázním.
Oceňuji snahu žáků něco vytvořit!

Film Gympl

10. října 2007 v 18:07 | Jajka

Komedie o studentech, učitelích, rodičích a graffiti

Pedantický fyzikář (Milan Šteindler), strnulý češtinář (Jiří Schmitzer), jalový tělocvikář (Martin Zbrožek), ekologický učitel výtvarky (Tomáš Matonoha), mondénní ředitelka školy (Eva Holubová) a další kantoři dle svých představ formují nebohé studenty na poněkud zkostnatělém gymnáziu. A tak málokoho studium opravdu baví a zajímá.
Petr (Tomáš Vorel jr.) a Michal (Jiří Mádl) do školy raději nechodí a když tam náhodou zavítají, tak celé hodiny prospí, neboť po nocích malují graffiti. To je to jediné, co je kromě holek skutečně baví. Nebezpečné výpravy na střechy domů, ilegální pronikání do útrob metra, dramatické lezení na komín… Napětí, riziko dopadení a honičky s policií jsou opravdové, zábavné i kruté. A tak není divu, že se jejich bezradní rodiče (Zuzana Bydžovská, Tomáš Hanák, Jan Kraus, Ivana Chýlková) věčně stresují a občas se v zájmu dostudování svých nezvedených potomků spojí s profesory.

Gympl

9. října 2007 v 16:06 | Jajka
Tak tenhle film by měl skouknout každej!

Spřátelený blog!

8. října 2007 v 18:00 | Jajka
Tak a tady je můj 2.spřátelený blog.Nebo 3? Já už ani nevím.No prostě tenhle blog mě na první pohled zaujal.Není to blog který normálně vídáváte.Má v sobě nějaké kouzlo.Na jeho majitelku se můžeš se vším obrátit!Navíc si zachovává svou originalitu což je super
Takže juk tam
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)