¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Nekecej a pádluj!

3. září 2007 v 17:32 | Jajka
Astmatický Dan se stal doktorem, ale pořád je přehnaně opatrný a plný strachu, Jerry pracuje u psacího stolu, ale touží po práci ve volné přírodě a Tom žije ze dne den, jezdí na svém Harleyi, svádí holky a pokouší se vyhnout vězení.
Po letech se sejdou na pohřbu Billyho, zavzpomínají na staré časy a společně zajdou do staré klubovny, kde si kdysi přísahali věrnost a kde si znovu připomenou své dětské sny, mj. to, že najdou ztracený lup D. B. Coopera, nejslavnějšího bankovního lupiče sedmdesátých let. A tak vyrazí do divočiny. V malém provinčním městečku si pronajmou kanoi a vyrazí po řece dolů.
Jenže cesta zdaleka není tak báječná jak si snad zpočátku představovali. Musí prchat před neodbytnou medvědicí, zdolat velké peřeje, v nichž přijdou o mapu a o zásoby, a bránit se majitelům marihuanové farmy a jejich dvěma rottweilerům. Jestli nakonec přece jen najdou poklad není jisté, cestou však objeví něco mnohem cennějšího.
Americká komedie vznikla v roce 2004, kdy ji natočil herec a režisér Steven Brill (Mr. Deeds - Náhodný milonář, Malý Nicky - Satan Junior). V hlavních rolích trojice kamarádů: Dax Shepard (Dvanáct do tuctu, Rande měsíce) jako Tom Marshall, Matthew Lillard (Vřískot, 13 duchů) jako Jerry Conlaine a Seth Green (Loupež po italsku, Nepřítel státu, Austin Powers - Goldmember) jako Dan Mott.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš taky Blog?

JO!!! 50% (27)
Budu mít 3.7% (2)
Nemám 42.6% (23)
Mám estránky 3.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)