¤ Ve škole miluj studování, za školou studuj milování...¤
Ahojky...vitajte na blogu..ehm také malé, bláznivé a zasněné moravačky...xP

Září 2007

Čááuuu!!!

30. září 2007 v 14:39 | Jajka
Ahojky, tak sem po deeelllššíí době něco píšu.Mohli ste si všimnout, že sem sem přes víkend dala ňáký ty články.Mno neměla sem co dělat.Ale jinak moc nepočítejte s tím, že bych sem něco teď přes tejden psala.Nebudu mít čas ve škole píšem písemky což je dooost krutý!
Mno ale nedá se nic dělat páč měsíc je už fuč.Jejky to to ale uteklo co?
No nic já si du užívat posledních chvil volna, páč zejtra píšem z Maths písemu.Tak nazdááááárrreeekkkk!!!!!

Jak zvýšit návštěvnost na blogu?

30. září 2007 v 14:19 | Jajka
1) Můžeš si na blog zkopírovat tento článek, protože jsou v něm slova, která lidé často hledají na seznamu.cz :
Mám rád, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. Třeba n-i-k-c-i-n.blog.cz To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavý, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483
2)
Ale samozřejmě se musíš nejprve zaregistrovat do vyhledávačů:
Tak tady se zaregistruješ, stačí kliknout kam chceš:
Určitě to zvýší návštěvnost!!!!!!!!!!!!!! A jestli se chcete na něco zeptat, tak písněte k tomuto článku komentář!!!!!!!!!

Graffity

29. září 2007 v 18:44 | Jajka |  Obrázky

Hezkýýý

29. září 2007 v 18:39 | Jajka |  Obrázky
Hezoučký!
Ani bych nevěřila, že je to EMO styl!

Pár tipů jak vázat tkaničky

29. září 2007 v 18:34 | Jajka |  Beauti
Tady je pár tipů. Popisovat jak na to je dost složité, ale podle obrázků to zvládne opravdu každý! Takže to zkuste, výsledky stojí rozhodně za to a tuning botů přece každý nemá!
Jestli chceš vědět víc, tak se rozhodně jukni na http://ribos.cz/rady-a-tipy/vazani-tkanicek-2 Je to fakt super!Já sama mám hned několik vázání!!!!

Víš, že....

28. září 2007 v 17:22 | Jajka
  • Nejkratší válka trvala 38 min.
  • Jeden hlídač aut byl zabit zasypáním čtvrťáků v hodnotě 50 000 dolarů.
  • List papíru můžeme přeložit maximálně devětkrát.
  • Rolička toaletního papíru má průměr 333 útržků

Co je to vlastně Emo styl????

28. září 2007 v 17:17 | Jajka

Vybavujete si něco pod pojmem Emo styl? Určitě se vám vybavuje klučina v pruhovaném triku a v těsných džínách, Conversky na nohách a tmavé vlasy spadající do posmutnělé tváře. Ale to není všechno, tato povrchní představa je následek pouhé dnešní medializace. Emo styl je mnohem více.

protože se s Emo stylem u dnešní mládeže přímo roztrhl pytel, měli bychom si říci o tomto populárním stylu něco více. Měli bychom především začít u hudby, u hudebních stylů. Emocore se vyčlenilo někdy v 80. letech z Hardcore punku, ač je to možná překvapením, tak emo je svým způsobem punk. Ale rozdíly samozřejmě jsou, a to hlavně v podání zpěvu. Zpěvák si hraje se svým hlasem, sténá, posléze křičí, šeptá, zkrátka hudbu prožívá. Za emo kapely se považují My Chemical Romance, Embrace, Fall Out Boy nebo čeští Sunshine.

Emo se považuje za subkulturu, tedy se snaží udávat určitý životní styl. Přeje si ovlivnit dnešní konzumní společnost, aby se chovala etičtěji ke zvířatům, k přírodě. Zajímá se o politickou situaci, ekologii a morální zásady. Snaží se společnosti vštípit negativní pohled na drogy, tabák, alkohol, ale i kofein, a hlavně být vegetariány a vegany. Celá tato subkultura se snaží být co nejméně závislá na dnešní konzumní společnosti a dává přednost vlastnoruční výrobě oblečení a doplňků.

Také se traduje o mužském pohlaví vyznávající Emo styl, že tíhnou k homosexualitě nebo jsou alespoň bisexuálové. Je to holý nesmysl, možná jen klučina v růžovém upnutém triku s nalíčenými kukadly na vás tak působí. Další pověrou jsou přehnané emoce u Emogirls nebo u Emoboys. Říká se, že trpí depresemi. No, že je vlastně musí mít, protože by nebyli správnými "Emaři". Musí být smutní, chodit pomalu a sklíčeně, mít uplakané oči, dávat najevo svoje vnitřní EMOce. Ale emoce je i smích a radost. Proto vyvraťme názor, že "Emaři" mají u sebe vždy nějaké ty žiletky, kdyby opravdu klesli na dno a jiná cesta už nebyla na obzoru.
Také nutno říci, že Emo není žádná móda, jedná se pouze o hudební styl. Ale samozřejmě jsou módní prvky, které jsou společné pro styl Emo.
Jako Emo jsou označovány dva styly oblékání. Ten první vychází z "indie emo" scény devadesátých let a má souvislost s indie rock a punk rock. Trendy je oblečení obnošeného vzhledu nejčastěji v barvě khaki, trika na tělo jakoby menší velikosti s potiskem ve stylu osmdesátých let.

Druhý styl je o poznání tmavší. Vyznačuje se narovnanými, tmavě obarvenými vlasy, typická je černá, červená nebo další nepřirozený odstín tmavé barvy. Muži nosí piercing, a to hlavně ve rtech či v obočí a tmavý make up. Aktuálním doplňkem jsou brýle s tmavými masivními obrubami a nosí je i ti, kteří brýle nepotřebují.

Nejoblíbenější barvou je samozřejmě černá, doplněná růžovou či bílou. Velice trendy jsou vzory, a to především puntíky, motivy lebek a hlavně proužky na trikách, sukních, punčochách či ponožkách.
Mezi doplňky v Emo styly v první řadě vede černý kořený pásek se stříbrnými jehlanci nebo masivní ozdobnou sponou, různé barevné čelenky do vlasů,vzorované kravaty a podkolenky, tašky přes rameno, různé pletené návleky na ruce či potítka, a jako třešnička dortu toho všeho jsou klasické Converse tenisky All Stars s barevnými tkaničkami. Není výjimkou mít každou tenisku v jiné barvě. Nebo ještě můžete na nohy obout skatové tenisky. Nezapomeňte ani na přišpendlené zavírací špendlíky po oblečení a doplňcích a připnuté odznáčky různých kapel.

Emo styl propaguje originalitu a nezávislost, propaguje vlastní výrobu tašek, potisků a podobně. Jak už bylo řečeno, odstín vlasů je spíše tmavší, vlasy jsou hladké, sčesané mírně asymetricky do tváře a make-up je výrazný. Oči by měly být ohraničené černou linkou, a to i u kluků.
Tak už víš co to je Emo styl?Musím říct, že mě se teda hrozně líbí!!!!

Emo styl-hezký fotečky

28. září 2007 v 17:13 | Jajka

kluk nebo pes....

28. září 2007 v 17:00 | Jajka |  Kluci a vše kolem nich.
.......proč je pes lepší než kluk?
Čím později přijdeš domů, tím radostněji tě přivítá!
Pes se místo procházky nebude chtít dívat na Mistrovství světa v hokeji
Pes nekomentuje vzhled tvých kámošek.
Pes tě považuje za zábavnou, i když máš opici po kalbičce.
Pes si rozumí s tvými ostatními psy.
......v čem jsou psi a kluci stejní?
Nesnáší když je držíš zkrátka.
Nemůžeš jim svěřit své kapesné.
Nikdy nevíš co si doopravdy myslí.
......v čem jsou kluci přece jen lepší než psi?
Kluci vypadají v oblečení líp než psi.
Přední tlapky kluka bývají zábavnější než psí pac.
Po pravdě, dokázala bys chodit rok se psem?

Fotky Lafee

28. září 2007 v 16:45 | Jajka
1 6.
2 7.
3. 8.
4. 9.
5. 10.

Hilafy Duff - With Love

28. září 2007 v 14:59 | Jajka

Hilary Duff - z filmu Italské prázdniny

28. září 2007 v 14:50 | Jajka
Super písnička, kterou poslouchá miliony holek

Lebky

26. září 2007 v 16:26 | Jajka |  Obrázky

MaxiKing

26. září 2007 v 16:11 | Jajka
Super reklama!

Pump it- trochu jinak

16. září 2007 v 15:45 | Jajka

Lafee-Prinzesschen-Bastien Francois

16. září 2007 v 15:35 | Jajka
Super písnička pro ROCKOVÝ faninky!

Orange tapets!

13. září 2007 v 19:02 | Jajka |  Obrázky

Dvě básničky o lásce

13. září 2007 v 18:53 | Jajka |  Básničky, citáty, přísloví
1) Každý jsme anděl s jedním křídlem. Abychom mohli vzlétnout, musíme se obejmout.
2) Láska tichošlápka kovaříčka je mnohem vášnivější než láska rozeřvané cikády.

Ten nej blog co sem kdy viděla!!!!!

11. září 2007 v 20:15 | Jajka
Fakt šupo blog kde můžeš stahovat tapety do svého blogísu do Aleluja!!!!

Anketka - desing

8. září 2007 v 19:15 | Jajka
Tak hlasujte!!!!!!!!!!
A co bych tak ještě dodala...kopírujte moje ..,,výtvory" se zdrojem a napište komentík, abych se mohla podívat taky na váš bloček...x)